Такмичења 2017.

Ове школске године наши ученици остварили су велике и значајне резултате на многобројним такмичењима. Ово су њихови досадашњи резултати:

Општинско такмичење из физике, 19.02.

Владимир Седлан (8. разред) –  1. место

Огњен Драговић ( 7. разред)- 3. место

Душан Седлан ( 7. разред) – 3. место

Јована Бореновић ( 6. разред) – 3. место

 

Рецитаторска смотра у Бачкој Тополи, 20.02.

Јована Бореновић – 3. место

 

Општинско такмичење из математике, 25.02.

Јована  Огњеновић ( 4. разред) – 2. место

Данијела Иванчевић ( 5. разред) – 3. место

 

Општинско такмичење из енглеског језика, 25.02.

Владимир Седлан ( 8. разред) – 1. место

Анастасиа Певец Тот ( 8. разред) – 3. место

Општинско такмичење из хемије, 26.02.

Владимир Седлан – 3. место

 

Оштинско такмичење из историје, 05.03

Јована Бореновић – 2. место

 

Општинско такмичење из биологије, 05.03

Владимир Седлан ( 8. разред) – 2. место

Миљана Љубојевић (7. разред) – 2. место

Милош Петковић ( 7. разред) – 2. место

Јована Бореновић (6. разред) – 2. место

Алекса Цуца ( 5. разред) – 2. место

Анастасиа Певец Тот ( 8. разред) – 3. место

Божана Граховац (8. разред) – 2. место

Душан Седлан ( 7. разред) – 3. место

Јована Станивук ( 7. разред) – 3. место

Бојана Фитуш ( 5. разред) – 3. место

Данијела Иванчевић ( 5. разред) – 3. место

 

Општинско такмичење из географије, 12.03.

Милош Петковић ( 7. разред) – 1. место

Душан Седлан ( 7. разред) – 2. место

Владимир Седлан ( 8. разред) – 2. место

Анастасиа Певец Тот ( 8. разред) – 3. место

Лука Жигић( 7. разред) – 3. место

 

Оштинско такмичење из техничког и информатичког образовања, 11.03.

Данијела Иванчевић ( 5. разред) – 3. место

Цуца Алекса ( 5. разред) – 2. место

Мила Коњевић ( 6. разред) – 2. место

Певец Тот Стефани ( 6. разред) – изложбени део – 3. место

Владимир Седлан ( 8. разред) – аутомоделарство/погађање циља – 1. место

Душан Седлан ( 7. разред) – 3. место

 

Општинско такмичење из српског језика, 18.03.

Јована Станивук (7. разред) – 1. место

Јована Бореновић ( 6. разред) – 1. место

Мила Коњевић ( 6. разред) – 3. место

Данијела Иванчевић ( 5. разред) – 3. место

Божана Граховац ( 8. разред) – 3. место

 

Окружно такмичење из географије, 25.03. 

Владимир Седлан ( 8. разред) – 3. место

Душан Седлан ( 7. разред) – 3. место

Милош Петковић – 3. место

 

Заиста су ове године превазишли сами себе, дали свој максимум и показали изванредан успех. Мало је рећи колико смо поносни на њих и желимо им да наставе тако и верују да се сваки труд и залагање исплати  !!!

 

 

 

 

 

Мислиша 2017.

У четвртак,  10. марта,  одржано је математичко такмичење ” Мислиша” у нашој школи, на коме је учествовало 32 ученика од 3. до 8. разреда. Ученици радо учествују на овом математичко – логичком такмичењу, а ми им желимо пуно успеха као и до сада.

misliša 2017

Календар такмичења и смотри за школску 2016/2017. годину

Министарство просвете је објавило календар такмичења и смотри за ову школску годину. Можете га погледати Овде

Крос “За срећније детињство”

Крос “За срећније детињство”

У кросу 30.09.2016.  “За срећније детињство” учествовали су сви ученици наше школе.

Резултати кроса:

Забавиште: Девојчице прво место – Пешут Бјанка        Дечаци прво место – Алексић Павле

1.РАЗРЕД:  Девојчице прво место – Булат Драгана     Дечаци прво место – Јурковић Ђула

2.РАЗРЕД : Девојчице прво место – Иванчевић Мирјана     Дечаци прво место – Вуковић Никола

3.РАЗРЕД : Девојчице прво место – Кубурић Елена      Дечаци прво место – Чагаљ Аљоша

4.РАЗРЕД : Девојчице прво место -Огњеновић Јована      Дечаци прво место – Радаковић Лазар

5.РАЗРЕД : Девојчице прво место – Иванчевић Данијела      Дечаци прво место – Грудић Александар

6.РАЗРЕД : Девојчице прво место – Хорват Хенријета      Дечаци прво место – Павичић Лука

7.РАЗРЕД : Девојчице прво место – Кечкемети Санела      Дечаци прво место – Мамић Марко

8.РАЗРЕД : Девојчице прво место – Певец Тот Анастасиа      Дечаци прво место – Диклић Илија

img_20160930_104008 img_20160930_104016 img_20160930_104556 img_20160930_104602 img_20160930_104618 img_20160930_104659 img_20160930_104912 img_20160930_105211 img_20160930_105219 img_20160930_105221 img_20160930_105224 img_20160930_105235 img_20160930_105408 img_20160930_105410 img_20160930_105415 img_20160930_105516 img_20160930_105528 img_20160930_105547 img_20160930_105554 img_20160930_105703 img_20160930_105708 img_20160930_105716 img_20160930_111552 img_20160930_111542 img_20160930_111501 img_20160930_111459 img_20160930_111110 img_20160930_111105 img_20160930_111058 img_20160930_110213 img_20160930_110206 img_20160930_110200

Општинско такмичење из саобраћаја

Наши ученици су учествовали на општинском такмичењу из саобраћаја у организацији Ош ” Стари Ковач Ђула”, 16.04.2016. Ученици су прво полагали тест, затим су ишли на полигон и показали практично знање и вештине. Било је то једно лепо дружење,  а такође је било и награда 🙂

Хорват Хенриета – 6. разред – 1. место

Хуан Хорват – 5. разред- 2. место

Тар Жолт – 6. разред – 3. место

ЧЕСТИТАМО!!!

Окружно такмичење из биологије

Окружно такмичење из биологије, које је одржано у суботу 09.04. 2016. у Ош ” Дожа Ђерђ” у Гунарошу, поново је донело одличне резултате нашим ученицима:

Миљана Љубојевић – 6. разред – освојено 3. место

Анастасиа Певец Тот – 7. разред –  освојено 2. место

Владимир Седлан – 7. разред – освојено 2. место

Божана Граховац – 7. разред – освојено 3. место

 

Честитамо нашим малим научницима и природњацима  🙂

Пријаве на конкурс-Марковдански сустрети деце и песника

1.Стиховање

2.Драмолетање

3.Музикаљење

4.Сликовање

Александар Ваврош ,3./1 је послао свој ликовни рад на тему:Сунце у сунцокрету.Сунце у сунцокрету-за конкурс

5.Плесаоница

6.Шаховање

7.Потрага за благом

8.Кловнијада

Наши прилози:

Ученик Александар Ваврош,3./1је послао песму на конкурс-,,Стиховање,,

Тема:Сунце у сунцокрету

Општинско такмичење из техничког и информатичког образовања

Такмичење из техничког и информатичког образовања се одржало такође у недељу, 20.03.2016. у Основној школи ” Никола Тесла”. Наши ученици су се приипремали са наставницама Аником Бачић и Мирјаном Павлицом. Имали су успеха на такмичењу у обе категорије :

Изложбени радови

Огњен Драговић – 6. разред – 1. место

Илија Диклић – 7. разред – 2. место

Стефани Певец Тот – 5. разред – 3. место

Мила Коњевић – 5. разред – 3. место

Вања Бореновић – 8. разред – 3. место

Бојана Петровић – 8. разред – 3. место

Такмичарска дисциплина – дизалице

Анастасиа Певец Тот – 7. разред – 1. место

Честитамо деци и наставницама!

Општинско такмичење из српског језика

На општинском такмичењу из српског језика, које се одржало у недељу, 20.03.2016, наши ученици су постигли изванредне разултате. Школа домаћин је била ” Никола Тесла”.

Јована Станивук – 6. разред – 1. место

Јована Бореновић – 5. разред – 2. место

Владимир Седлан – 7. разред – 2. место

Честитамо има на постигнутом резултату и уложеном труду, као и наставници Милици Митрушић на успешној припреми.

Желимо им пуно успеха на окружном такмичењу и даљем раду!